دریافت فایل با موضوع*دانلود تحقیق در موردتحلیل و بررسی کتاب اجتماعی سوم ابتدایی بر طبق روش ویلیام رومی 42 ص*

دانلود تحقیق در موردتحلیل و بررسی کتاب اجتماعی سوم ابتدایی بر طبق روش ویلیام رومی 42 ص|50489477|qa|
در این پست قصد معرفی فایل دانلود تحقیق در موردتحلیل و بررسی کتاب اجتماعی سوم ابتدایی بر طبق روش ویلیام رومی 42 ص را داریم با ما همراه باشید.

نام فایل : تحلیل و بررسی کتاب اجتماعی سوم ابتدایی بر طبق روش ویلیام رومی 42 ص


فرمت : .doc


تعداد صفحه/اسلاید : 34


حجم : 37 مگابایتدرس : اول
خانواده هاشمی
1- معرفی درس :
این درس اولین درس کتاب است . متن درس در 2 صفحه ارائه شده است. در صفحه ی اول قسمت بالا تصویری از خانواده ی هاشمی و در صفحه دوم پایین صفحه تصویری از نحوه ی کار کردن اعضای خانواده هاشمی آمده است. در صفحه ی سوم نیز 4 پوشش و 4 فعالیت در کلاس آورده شده است.
2- هدف های آموزشی :
1- آشنایی با اعضای خانواده هاشمی – آشنایی دانش آموزان با کلمه ی همکاری و همیاری و نحوه ی کمک به یکدیگر. آشنایی با دانش آموزان با احترام گذاشتن به بزرگ ترها – ایجاد علاقه و محبت بین اعضای خانواده.
3- روش تدریس :
بارش فکری با استفاده از کلمه ی خانواده – داستان گویی – ایفای نقش – پرسش و پاسخ
4- تحلیل محتوا :
این درس و اکثر دروس درس تعلیمات اجتماعی سوم ابتدایی غیر فعال است که برای فعال کردن درس می توان با استفاده از بارش فکری و پرسش و پاسخ از خود دانش آموزان و همچنین با استفاده از روش داستان گویی و بازی نمایش توسط دانش آموزان این درس را ارائه کرد و به صورت فعال در آورد.
برای فعال کردن تصویر صفحه دوم می توان با استفاده از فعالیت در کلاس شمار2 آن را به صورت فعال در آورد و یا با بزرگ کردن تصویر صفحه ی اول و چسباندن
به تابلوی کلاس و توضیح خواستن از دانش آموزان و پرسش از آن به صورت فعال در آید.
5- محاسن و معایب این درس :
تصاویر به صورت نقاشی است در صورتی که
می توان از عکس به جای آن استفاده کرد تا طبیعی تر به نظر آید و دانش آموزان آن را به بهتر قبول کنند.
درس : دوم
خبر مهم
1- معرفی درس :
این درس دومین درس این کتاب است. متن درس در دو صفحه ارائه شده است . در صفحه اول قسمت بالا تصویری از آمدن آقای هاشمی به خانه و در صفحه دوم قسمت پایین 4 پرسش قرار دارد. 2 فعالیت در کلاس نیز در صفحه ی سوم قرار دارد.
2- هدف های آموزشی :
آشنایی دانش آموزان با خانواده
آشنایی دانش آموزان با نحوه ی مسافرت کردن – آشنایی با مسائلی که قبل از مسافرت باید آنها را در نظر گرفت – آشنایی با فصل ها – وسایلی که در سفر همراه داریم.
3- روش تدریس :
داستان گویی – ایفای نقش
4- تحلیل محتوا :
طبق محاسبات ویلیام روی این درس غیر فعال است. متن درس را می توان با روش داستان گویی و نمایش به صورت فعال در آورد. با پرسش از تصویر کتاب و توجه دانش آموزان به آن ، تصویر را نیز به صورت فعال در آورد.
با دادن سؤالات واگرا و توجه دانش آموزان به نمایش اجرا شده در کلاس سؤالات فعال به وجود آورد. فعالیت در کلاس در سطح فعال
D
و
C
...مطالب دیگر:
🔍تحقیق آماده ؛ اسحاق نیوتن (نگاهی به زندگی اسحاق نیوتن)🔍تحقیق آماده ؛ بزرگان و دانشمندان ریاضی 🔍پروژه درس بازاریابی تحت عنوان بازاریابی شبکه ای🔍دانلود فایل فلش تبلت چینی شماره برد M706_MB_V3.0 مخصوص فلش تولز🔍فایل فلش تست شده INET-86VZ-REV03🔍دانگرید اندروید ۵ ۱ به ۴ ۴ ۲ برای Huawei Honor 6🔍فایل فلش فارسی دیمو Dimo 7735 مخصوص فلش تولز🔍فایل فلش فارسی دیمو Dimo 7780 مخصوص فلش تولز🔍تحقیق درباره ی خشم و عصبانیت word🔍فایل فلش فارسی دیمو Dimo D706🔍فایل فلش تبلت چینی HX-M706C-MB-V2.0.0 مخصوص فلش تولز🔍پاورپوینت بررسی مفهوم نظارت و کنترل ساختمان🔍فایل فلش تبلت T-PAD -TW_A0721R_V11 VER 2015🔍مقاله؛ ناهنجاری رفتاری کودکان🔍پاورپوینت رويكردهاي نوين در شهرسازی (CDS)🔍پاورپوینت طرح شهرسازی 5: توسعه حمل و نقل محور (TOD)🔍پاورپوینت تکنیکهای نوین ساماندهی مبلمان شهری🔍پاورپوینت مطالعات شهری و جامعه شناسی شهری🔍پاورپوینت مطالعه پدافند غیرعامل🔍پاورپوینت شناخت فضا و تحلیل کالبدی🔍نمونه پرسشنامه ارزیابی ادراکات مشتریان از خدمات رستوران ها🔍نمونه پرسشنامه شخصیت برند بانک ملت🔍نمونه پرسشنامه عوامل موثر بر ارتقا برند🔍نمونه پرسشنامه نظر شهروندان در خصوص تبلیغات پیامکی🔍نمونه پرسشنامه تمایل به برنامه ریزی