دریافت فایل با موضوع*دانلود تحقیق درباره بررسی علل و عوامل اجتماعی و عاطفی در گرایش به اعتیاد در بین جوانان *

دانلود تحقیق,مقاله علل و عوامل اجتماعی و عاطفی در گرایش به اعتیاد در بین جوانان,تاریخچة اعتیاد دانلود تحقیق درباره بررسی علل و عوامل اجتماعی و عاطفی در گرایش به اعتیاد در بین جوانان |968438|qa|
در این پست قصد معرفی فایل دانلود تحقیق درباره بررسی علل و عوامل اجتماعی و عاطفی در گرایش به اعتیاد در بین جوانان را داریم با ما همراه باشید.

تعداد صفحات:17

نوع فایل: word (قابل ویرایش)

لینک دانلود پایین صفحه

چكيده

اعتیاد عبارت است از حالتی که استعمال متوالی یا متناوب مادة مخدر در فرد ایجاد می کند. با استعمال مواد مخدر تحریک پذیری سلولهای عصبی در دستگاه عصبی افزایش می یابد، در نتیجه داروی بیشتری لازم است تا او را به حالت تعادل برگرداند.

اعتیاد همراه با بی دردی مزمن است که سبب افت تمامی فعالیتها می شود. افراد معتاد افرادی هستند، ناتوان، کم تجربه، لذت طلب و در اکثر این افراد شروع به اعتیاد برای برطرف کردن یک حالت روانی یا بیماری روانی است که شایعترین آن افسردگی می باشد که در همة گروههای سنی و اجتماعی دیده می شود.

اعتیاد خطر بزرگی برای ارزشهای اسلامی جامعه محسوب می شود. دروغ گفتن، دزدی کردن، خیانت و حتی پشت پا زدن به ناموس، همه از عوارض اعتیاد است به این دلیل باید روی برنامه های اخلاقی کار شود.

كلمات كليدي : اعتیاد - معتاد – داروهاي مخدر - همسالان

بیان مسئله

مسائل زیادی است که باعث بروز اعتیاد می شود از جمله :مطالب دیگر:
📝دانلود پاورپوینت تركیب واحد های تجاری و تهیه صورتهای مالی تلفیقی📝دانلود پاورپوینت مکانیابی محور (هاب)📝پاورپوینت تقاضا و سیستم های كنترل موجودی📝دانلود پاورپوینت پیوند عروق خونی ( CABG )📝مبانی نظری و پیشینه صنعت گردشگری و جهانگردی📝مبانی نظری و پیشینه صنعت نرم افزار📝مبانی نظری و پیشینه طراحی فضای تجاری📝مبانی نظری و پیشینه طرح واره های ناسازگار اولیه📝مبانی نظری و پیشینه عدالت سازمانی📝مبانی نظری و پیشینه فرهنگ ‌سازمانی📝مبانی نظری و پیشینه فلسفه اخلاقی کارکنان📝مبانی نظری و پیشینه کیفیت خدمات مجتمع های آموزشی📝مبانی نظری و پیشینه کیفیت خدمات الکترونیک📝مبانی نظری و پیشینه كارآفرینی و اشتغال📝پاورپوینت بازارسرمایه بورس اوراق بهادار📝پاورپوینت آشنایی با شش سیگما📝جزوه معرفی پرشر سوئیچها Pressure Switch📝جزوه چرخه حفاظت وایمنی و مدیریت بحران در نیروگاه📝دانلود مبانی اصول مقدماتی الكتریسیه📝دانلود تحقیق ماشین مخصوص📝ترجمه مقاله Cooling enhancement of two fins in a horizontal channel by nanofluid mixed convection📝مبانی نظری و پیشینه کسب و کار الكترونیک📝مبانی نظری و پیشینه گردشگری الکترونیکی📝مبانی نظری و پیشینه لکنت زبان📝مبانی نظری و پیشینه مدرسه هوشمند